Minu teekond tööohutuse maailma sai alguse 2007. aastal suures tootmisettevõttes. See algas kohe praktilise poolega igapäevases töös. Mitmed ebameeldivad juhtumid aitasid mõista, et kaitset ei vaja ainult töötaja vaid ka tööandja. Ohutum töökeskkond algab juhtivalt tasandilt, aluseks on hoolikas läbimõtlemine. Olen lõpetanud kvaliteedi- ja keskkonna juhtimise eriala. Põnev on jälgida, kuidas ohutu keskkonna loomine saab alguse inimese mõtlemisest ja sellele järgnevatest valikutest ja tegudest.

Minu kõige suuremaks hobiks on tegeleda kelgukoerte ja rakendisõiduga. Mitmed pöörased sõidud metsades oleks võinud kellelegi lõppeda õnnetult. See oli pöördepunkt minu mõtlemises, kuidas edaspidi valida õiged vahendid ja tegevusviisid, mis tagaksid ohutuse iseendale ja teistele. Tuli tundma õppida, kuidas koerad käituvad erinevates keskkondades ja vastavalt sellele valida sobivaim sõidu-ja juhtimisstiil.

Minu jaoks ohutus tähendab teadliku vastutuse võtmist ja valikute tegemist. Jätkuvalt motiveerib mind see, kuidas inimesed mõtlevad tööohutusest ja kuidas ettevõttes tööohutust võimalikult efektiivselt toimima saada.

Kui Sa tunned, et need mõtted ühtivad Sinu ja Sinu ettevõttega, siis võta minuga ühendust ja teeme asjad korda!

Kontakt

Kui ei tea millest alustada, siis lihtsalt helista või kirjuta ja koos jõuame lahenduseni!